Par DPS

Sveicināts!

Datorfirma DPS nodarbojas ar tirdzniecības, noliktavu uzskaites, autoservisu, lietvedības, grāmatvedības un dažādu citu biznesa programmu izstrādi, kā arī ar datorsistēmu apkalpošanu, lokālo datortīklu veidošanu, uzstādīšanu un uzraudzību, datoru komplektēšanu un tirdzniecību.

Par galveno vērtību mēs uzskatam savus klientus. Mēs lepojamies, ka varam Jums piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu, kas ļauj īstenot visplašākās vēlmes.

Lai pēc iespējas ātrāk un labāk apkalpotu savus klientus, cenšamies veidot ar tiem pastāvīgu sadarbību. Tikai tā iespējams patiesi saprast klientu vajadzības, lai katram varētu piedāvāt vispiemērotāko risinājumu un novērst problēmas vēl pirms to rašanās.

Mēs pateicamies Kuehne&Nagel, A/S Ceļu Pārvaldei, SIA "Autofavorīts", SIA "Zemgales remonta centrs", SUIS-RĪGA, Rīgas Farmaceitiskai Fabrikai, SIA "Daugavas biznesa centrs", SIA Linus Medical, Latvijas Organiskās Sintēzes institūtam, SIA "Muižas piens", SIA "LAPP Miltronic", SIA Alwark, SIA Eiroplasts, un pārējiem mūsu klientiem, kas datorfirmu DPS ir izvēlējušies par saviem sadarbības partneriem.

Datorfirma DPS - īpaša pieeja katram klientam.

 

 

Kontaktinformācija

Pieslēgties
Lietotājs Parole
Ieiet
Saziņai
  • Elijas iela 17, 551 kab., Rīga
  • dps@dps.lv
  • +371 67204623
© DPS 2000 - 2021